Ameco Blog

Ameco Blog

Trendy biurowe 2014

Otaczający nas świat zmienia się bardzo dynamicznie. Z jednej strony postęp technologiczny zmienił nasze domy, biura itd. w sposób niewyobrażalny jeszcze 10-15 lat temu. To w jakim tempie zachodzą zmiany doskonale widać na dwóch poniższych zdjęciach.

rome-then-and-now

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dwa zdjęcia zrobione na Placu Św. Piotra w Rzymie w odstępie 8 lat pokazują skalę zmian…

A jak zmieniła się przestrzeń biurowa? Czym różnią się dzisiejsze biura od biur przed 10-ciu czy 20-stu laty? Jak aranżujemy i urządzamy przestrzeń, w której pracujemy? Jakie są trendy roku 2014?
Poniżej grafika znaleziona w sieci, która porusza ten temat. Zdjęcie rozpoczynające cykl wpisów, które skupiać się będą na zagadnieniu pt.: co to znaczy dobrze zaaranżować przestrzeń biurową? I w jaki sposób dzisiaj się to robi?

za: https://plus.google.com/+AmecoPl/posts/Swnn8aCMNRx

Office-2014-trends-1

 

Najnowsze tweety

  • Loading tweets...

Flickr

lada-valdeType & LightUplada_trito_03lada_trito_02lada_trito_01lada_nikonlada_nikon_2gabinet_jera_fameg_03gabinet_jera_fameg_02gabinet_jera_fameg_04sorriso_filharmonia_01meble-gabinetowe-jeralada_wave_legionowo_02lada_wave_legionowo_01lada_wave_legionowo_03lady-recepcyjne-zen-03lada_m-boxgabinet_jeralockersyameco_meble_gabinetowe_jera_01

Ta strona używa cookies. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na zapisywanie plików cookies na Twoim komputerze.

Zamknij