Ameco Blog

Ameco Blog

Konferencja

Konferencja

Zmiany demograficzne, w tym starzenie się społeczeństwa i coraz późniejsze przechodzenie na emeryturę z jednej strony oraz wchodzenie na rynek pracowników młodych z drugiej, stanowią duże wyzwanie zarówno w relacjach interpersonalnych wewnątrz firm, jak i w sposobie aranżacji, urządzania biur. 

W ujęciu socjologicznym w dzisiejszych biurach możemy spotkać przedstawicieli kilku pokoleń. Mamy ludzi starszych, których do dłuższej pracy zmuszają zmiany systemów emerytalnych w wielu krajach. Mamy przedstawicieli Generacji X oraz Generacji Y. Każda z tych grup różni się podejściem do pracy, stopniem zaangażowania w pracę.

W jaki sposób należy „ułożyć” firmę by przedstawiciele różnych pokoleń pracowali w sposób maksymalnie efektywny, kreatywny itp. Dotykamy tu wielu różnych warstw, np. struktury organizacyjnej, komunikacji czy aranżacji przestrzeni biurowej. 

17 października ubiegłego roku w Kolonii odbyło się sympozjum „Büro. Raum. Trends.” Uczestnicy tego wydarzenia zajmą się problematyką tworzenia jak najlepszego środowiska pracy, tak by każda konkurencyjna, innowacyjna organizacja lub firma była w stanie w pełni zagospodarować doświadczenie oraz mądrość swoich pracowników niezależnie od ich wieku.

Więcej: http://www.architonic.com/ntsht/3-generations-in-one-office-buro-raum-trends-symposium-in-cologne/7000791

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Najnowsze tweety

  • Loading tweets...

Flickr

lada-valdeType & LightUplada_trito_03lada_trito_02lada_trito_01lada_nikonlada_nikon_2gabinet_jera_fameg_03gabinet_jera_fameg_02gabinet_jera_fameg_04sorriso_filharmonia_01meble-gabinetowe-jeralada_wave_legionowo_02lada_wave_legionowo_01lada_wave_legionowo_03lady-recepcyjne-zen-03lada_m-boxgabinet_jeralockersyameco_meble_gabinetowe_jera_01

Ta strona używa cookies. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na zapisywanie plików cookies na Twoim komputerze.

Zamknij