Ameco Blog

Ameco Blog

Klękosiad – idealne krzesło dla Ciebie

Klękosiad – idealne krzesło dla Ciebie

Klękosiad jest specjalistycznym krzesłem o nachylonym siedzisku (kąt nachylenia siedziska w stosunku do podłoża wynosi 30°). Takie ułożenie siedziska w znakomity sposób wpływa na miednicę, dzięki czemu przyjmuje ona bardziej ergonomiczne i naturalne położenie. Położenie to bardziej przypomina pozycję ciała w postawie stojącej (bardziej naturalnej dla człowieka) niż w postawie siedzącej. W ten sposób utrzymujemy bardziej prawidłowy kształt odcinka lędźwiowego, niż podczas siedzenia na tradycyjnym  krześle. Klękosiad daje poczucie komfortu i zachowuje prawidłowy układ kręgosłupa.

Komu szczególnie polecany jest klękosiad?
-osobom pracującym w pozycji siedzącej (stanowiska biurowe, praca przy komputerze)
-dzieciom spędzającym dużo czasu przy komputerze
-dzieciom z wadami postawy
-osobom cierpiącym na bóle i schorzenia kręgosłupa

Klękosiad wyposażony jest w kółka, dzięki czemu możesz łatwo przesuwać to specjalne krzesło po Twoim miejscu pracy. Wysoka jakość stosowanych kółek powoduje, iż nie wpływają one ujemnie na stabilność urządzenia. Pokryte są warstwą siliconu aby nie rysować podłóg.

Więcej informacji: ameco.pl

Klękosiadkl-bukkl-black5d9bf18385f3c463757eca1be09d92f7

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Najnowsze tweety

  • Loading tweets...

Flickr

lada-valdeType & LightUplada_trito_03lada_trito_02lada_trito_01lada_nikonlada_nikon_2gabinet_jera_fameg_03gabinet_jera_fameg_02gabinet_jera_fameg_04sorriso_filharmonia_01meble-gabinetowe-jeralada_wave_legionowo_02lada_wave_legionowo_01lada_wave_legionowo_03lady-recepcyjne-zen-03lada_m-boxgabinet_jeralockersyameco_meble_gabinetowe_jera_01

Ta strona używa cookies. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na zapisywanie plików cookies na Twoim komputerze.

Zamknij