Ameco Blog

Ameco Blog

Czego potrzebujesz w Twoim biurze?

Czego potrzebujesz w Twoim biurze?

Niezależnie od tego jak duże masz biuro oraz ile zatrudniasz osób, Twoi pracownicy będą efektywnie pracować tylko wtedy, gdy zapewnisz im do tego odpowiednie warunki i narzędzia. Dlatego planując wystrój biura, sporządź listę rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, by przestrzeń sprzyjała efektywnej pracy.
1. Meble
Biuro i krzesło to oczywiście podstawowe meble w biurze. I najważniejsze! Niezależnie od tego, czy Twoi pracownicy spędzają cały dzień przy biurku czy częściej uczestniczą w spotkaniach, miejsce pracy jest dla nich niezwykle ważne. Przestrzeń do pracy musi być nie tylko praktyczna, ale także wygodna. Wybierając meble, pamiętaj o tym, że ich użytkowanie powinno być komfortowe dla pracownika. Dotyczy to np. krzeseł – nie mogą powodować bólu pleców. Równie istotne jest wygodne magazynowanie dokumentów. Papiery nie powinny zaśmiecać całego biurka, ale nie mogą też być schowane w innych pokojach. Dotyczy to oczywiście dokumentów, z których pracownik często korzysta. Może warto pomyśleć nad zamontowaniem dodatkowych półek bądź szafek na dokumenty?

2. Technologia
Żyjemy w świecie, w którym nie można obejść się bez nowoczesnych technologii. Pracownicy potrzebują na swoim biurku co najmniej komputera. W bliskiej odległości warto ustawić także drukarkę. Dodatkowe sprzęty, takie jak dyktafon, przydatny przy robieniu notatek, powinny znaleźć się np. w szufladzie biurka.

3. Komunikacja
Nie osiągniesz sukcesu, jeśli Twoi klienci nie będą mieć możliwości kontaktu z Twoją firmą. Oprócz komunikacji przez Internet, nie można zapomnieć o telefonach. Możesz zdecydować się na telefony stacjonarne dla każdego działu lub – co obecnie jest najbardziej popularne – na telefony komórkowe dla wszystkich lub dla większości pracowników.

4. Dekoracja wnętrza
Umeblowałeś biuro, zapewniłeś narzędzia do pracy – laptopa i telefon… Czy to już koniec? Nie, to tylko podstawy. Aby biuro naprawdę „żyło”, warto dodać także trochę osobistych dekoracji. Część pracowników lubi mieć nad biurkiem plakaty z cytatami motywacyjnymi, inni wolą sztukę bądź zdjęcie rodziny. Pozwól pracownikom na dodanie do swojego miejsca pracy czegoś osobistego.

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Najnowsze tweety

  • Loading tweets...

Flickr

lada-valdeType & LightUplada_trito_03lada_trito_02lada_trito_01lada_nikonlada_nikon_2gabinet_jera_fameg_03gabinet_jera_fameg_02gabinet_jera_fameg_04sorriso_filharmonia_01meble-gabinetowe-jeralada_wave_legionowo_02lada_wave_legionowo_01lada_wave_legionowo_03lady-recepcyjne-zen-03lada_m-boxgabinet_jeralockersyameco_meble_gabinetowe_jera_01

Ta strona używa cookies. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na zapisywanie plików cookies na Twoim komputerze.

Zamknij