Ameco Blog

Ameco Blog

Biuro w domu

Biuro w domu

W obecnych czasach bardzo dynamicznie zmienia się podejście do pracy rozumiane jako miejsce pracy i sposób jej wykonywania. Coraz częściej i w coraz większym wymiarze pracujemy zdalnie. Czy to będąc zatrudnionym na etacie, czy też pracując jako freelancer biura odwiedzamy coraz rzadziej. Temu procesowi sprzyjają również zmiany technologiczne. Powszechnie używane dzisiaj smartfony moją większa moc obliczeniową i mówiąc kolokwialnie „więcej mogą” niż niejeden komputer biurowy sprzed kilkunastu lat…
Coraz większą popularnością cieszą się lokale coworkingowe. Rozwiązanie to jest popularne w krajach „zachodu”, ale i nad Wisłą też powoli znajduje swoich zwolenników.
Innym rozwiązaniem, alternatywnym do coworkingu jest praca w kawiarni, lub we własnym domu. I właśnie przy tym ostatnim zagadnieniu tu się zatrzymamy. Jak urządzić swoje miejsce pracy we własnym mieszkaniu, czy domu?
Podstawową kwestią jest biurko. Aranżowanie miejsca pracy we własnym mieszkaniu wiąże się z tym, że takie miejsce pracy jest bardziej osobiste, wręcz intymne. Możemy pozwolić sobie na mniej formalne rozwiązania, niż w biurze.
Poniżej kilkanaście różnych pomysłów na urządzenie domowego stanowiska pracy znalezionych w sieci. Może któreś z nich będzie inspiracją właśnie dla Ciebie!

za: home-designing.com

zdjęcia: home-design.com

 

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Najnowsze tweety

  • Loading tweets...

Flickr

meble_biurowe_ogi_amecoprojekt_1meble_biurowe_ogi_amecoprojekt_2lada-valdeType & LightUplada_trito_03lada_trito_02lada_trito_01lada_nikonlada_nikon_2gabinet_jera_fameg_03gabinet_jera_fameg_02gabinet_jera_fameg_04sorriso_filharmonia_01meble-gabinetowe-jeralada_wave_legionowo_02lada_wave_legionowo_01lada_wave_legionowo_03lady-recepcyjne-zen-03lada_m-boxgabinet_jera

Ta strona używa cookies. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na zapisywanie plików cookies na Twoim komputerze.

Zamknij