Ameco Blog

Ameco Blog

Anoya Squash

Anoya Squash

Kompleksowe umeblowanie klubu sportowego Anoya Squash.

Anoya Squash jest nowoczesnym obiektem zlokalizowanym na obrzeżach Warszawy (Stare Babice, ul. Krótka 1). Obiekt Anoya został wyposażony w nowoczesne korty do gry (korty ASB w systemie 100 z certyfikatem World Squash Federation).

Prace zrealizowane przez Ameco obejmowały kompleksowe zaaranżowanie oraz umeblowanie tego obiektu. Wyróżniliśmy 4 różne strefy, o odmiennym charakterze, które zostały odpowiednio zaprojektowane oraz wyposażone.

Recepcja

Strefa recepcji to przede wszystkim lada recepcyjna. Wybór padł na ladę M-box. Jest to nowoczesna lada o prostych kształtach z podświetleniem diodami led. Elementy pionowe wykonane zostały z lakierowanej płyty akrylowej w kolorze kremowym, pozostałe elementy to płyta meblowa w kolorze wenge. Lada wymiarami została idealnie dopasowana do miejsca.

Strefa recepcji to również sofy oraz stoliki z serii Vancouver firmy PROFIm.

Szatnie

Szatnie zostały wyposażone w szafki serii Evolo. Evolo to szafki z segmentu premium. Tu w wersji z drzwiami z MDF-u. Dodatkowym wyposażeniem są ławki Vitas.

Zaplecze socjalne

Zaplecze socjalne dla pracowników to wykonane na indywidualne zamówienie meble kuchenne

Zaplecze biurowe

Część administracyjne i zaplecze biurowe zostały umieszczone na antresoli z widokiem na korty. Gabinet właściciela wraz z salą konferencyjną zostały umeblowane meblmi gabinetowymi V-box. Meble to tzw. „klasyka gatunku” w kolorze kasztan wenge z dodatkiem aluminiowych elementów. Krzesła konferencyjne to kolejny „klasyk” czyli Samba chrome.

Więcej zdjęć z realizacji w klubie Anoya można zobaczyć w serwisie Flickr

Zapraszamy również do klubu Anoya: http://goo.gl/N3VRek

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Najnowsze tweety

  • Loading tweets...

Flickr

meble_biurowe_ogi_amecoprojekt_1meble_biurowe_ogi_amecoprojekt_2lada-valdeType & LightUplada_trito_03lada_trito_02lada_trito_01lada_nikonlada_nikon_2gabinet_jera_fameg_03gabinet_jera_fameg_02gabinet_jera_fameg_04sorriso_filharmonia_01meble-gabinetowe-jeralada_wave_legionowo_02lada_wave_legionowo_01lada_wave_legionowo_03lady-recepcyjne-zen-03lada_m-boxgabinet_jera

Ta strona używa cookies. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na zapisywanie plików cookies na Twoim komputerze.

Zamknij